W 1991 roku z przekształcenia gospodarstwa rolnego powstała Stadnina Koni i Ośrodek Agroturystyczny, stworzony przez Katarzynę Mróz i Mariusza Trojana. Dzięki fachowej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu właścicieli na dzień dzisiejszy Stadnina Koni Agrofood jest największym, prężnym ośrodkiem rekreacyjno - sportowym w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Cały obiekt obejmuje 5 stajni (z możliwością wstawienia prywatnych koni), sklep jeździecki, siodlarnię, wiele atrakcyjnych padoków, na których konie mogą cieszyć się swobodą i ruchem. Do dyspozycji gości oddajemy 2 ujeżdzalnie z piaskowym naturalnym podłożem oraz krytą ujeżdżalnię umożliwiającą prowadzenie jazd i treningów bez względu na porę dnia i pogodę. Warto nadmienić, że nasza hala jest największym tego typu obiektem pod Toruniem. Przy Stadninie działa klub jeździecki "SKOK - AGROFOOD".
Oferujemy również odpoczynek w tradycyjnej Karczmie i noclegi w uroczym hostelu. Ufamy, iż odnajdą tu Państwo domową, swojską i przyjemną atmosferę połączoną z przysłowiową "polską gościnnością".